Dagens pass
Barngympa
Pratbubblan
Postad 2018-08-21 06:20:56
Tina, styrelseledamot skriver:
Hej alla medlemmar!  I höst behöver ni anmäla er på nytt för träning. Det kommer ... Läs mer!
Samarbeten
Styrelsen
Micke Ferm micke@gymmixupplands-bro.se

Ordförande - Leder och planerar styrelsens arbete.

Utbuds- och lokalansvarig - Planerar utbudet tillsammans med barnverksamhets- och gruppträningsansvarig och ansvarar för bokning av lokaler.

Annika Wargén annika@gymmixupplands-bro.se

Gruppträningsansvarig - Planerar vårt utbud av olika gruppträningsformer och fungerar som ledarkontakt. Ansvarar för profilkläder.

Jasmine Petersen jasmine@gymmixupplands-bro.se

Sekreterare - Håller ordning på protokoll, info-mailen och delar av Sportadmin. 

Erzsebet Ribenyi erzsebet@gymmixupplands-bro.se

Kassör - Administrerar föreningens ekonomi, t.ex. budget och bokslut.

Yvonne Eriksson yvonne@gymmixupplands-bro.se

Administratör - Ansvarar t.ex. för föreningens försäkringar, delar av Sportadmin, LOK-stödsrapporteringen, sjukvårdspåsarna och HLR-utbildning.

Tina Ferm tina@gymmixupplands-bro.se

Barnverksamhetsansvarig - Planerar och utvecklar utbudet för våra yngsta medlemmar och fungerar som ledarkontakt. Hanterar Sportadmin gällande barngrupperna.

Katarina (Kattis) Ekroth kattis@gymmixupplands-bro.se

Informationsansvarig och vice ordförande - Sköter föreningens annonsering, facebook och hemsida samt informationen vi har i plexiramarna i hallarna.

Pia Nilsson pia@gymmixupplands-bro.se

Eventansvarig - Samordnar föreningens olika arrangemang t.ex. sommargympa, jul- och nyårsgympa, årsmöte och andra event där vi är engagerade. Håller även ordning på info-mailen och statistikrapporteringen.

Emma Carlsson emma@gymmixupplands-bro.se

Värdansvarig – Ansvarar för värdarna och information m.m. som rör värdskapet.

Webbportalen producerad av Loominize Media 2015